"Díky ProstaXinu si udržuji zdravou prostatu"

 • PODPORUJE SPRÁVNOU FUNKCI PROSTATY1
 • UDRŽUJE ZDRAVOU MOČOVOU SOUSTAVU2
 • PODPORUJE ZDRAVÉ SEXUÁLNÍ FUNKCE3
 • PODPORUJE TVORBU SPERMIÍ4
* platíte pouze za poštovné a balné za 49 Kč
Každý druhý muž řeší problémy s prostatou
Vědecky zdokumentované přírodní ingredience
ProstaXin je vhodný v období andropauzy

1 Serenoa plazivá pomáhá udržovat normální stav a funkci prostaty. 2 Zinek pomáhá udržovat normální funkci močového traktu – vylučování moči, podporuje rozmnožovací funkci. 3 Zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci. 4 Selen podporuje tvorbu spermií.

ProstaXin doplněk stravy Vyrobeno v Norsku
ProstaXin složení
 • PODPORUJE SPRÁVNOU FUNKCI PROSTATY1
 • UDRŽUJE ZDRAVOU MOČOVOU SOUSTAVU2
 • PODPORUJE ZDRAVÉ SEXUÁLNÍ FUNKCE3
 • PODPORUJE TVORBU SPERMIÍ4
Každý druhý muž řeší problémy s prostatou
Vědecky zdokumentované přírodní ingredience
ProstaXin je vhodný v období andropauzy

1 Serenoa plazivá pomáhá udržovat normální stav a funkci prostaty. 2 Zinek pomáhá udržovat normální funkci močového traktu – vylučování moči, podporuje rozmnožovací funkci. 3 Zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci. 4 Selen podporuje tvorbu spermií.

PŘEČTĚTE SI PŘÍBĚHY LIDÍ, KTERÝM PROSTAXIN POMOHL

Miroslav Achberger, Bratislava Neověřený zákazník

Hledal jsem něco, co by mi pomohlo s prostatou. Shodou okolností manželka dostala propagační materiál, kde nabízeli ProstaXin.

číst více
Miroslav Žiška, Frýdek-Místek Neověřený zákazník

Nechci, abych měl s prostatou nepříjemnosti, jako moji známí.

číst více
Luboš Hrůza Neověřený zákazník

Mohu je doporučit všechny. Jsem rád, že od jedné firmy seženu kloubní výživu, vitamíny i doplněk stravy na prostatu. Se všemi jsem spokojený, a také věřím, že díky pravidelnému užívání jsem pořád v super kondici a mohu sportovat.

číst více
Ivan Shymonyuk, Hostivice Neověřený zákazník

Zrovna mi bylo 52 let, takže už to samozřejmě není, co to bývalo. V noci jsem chodil neustále na malou. Asi nic, co by neznali muži mého věku. A pak, jednoho dne přišla nabídka na ProstaXin. Tak jsem si ho vzal na zkoušku

číst více
Jiří Kuneš, Čistá Neověřený zákazník

Nezačal jsem ProstaXin užívat proto, abych řešil své problémy, žádné v podstatě nemám. Rozhodl jsem se tak prostě jen pro sichr. Je mi totiž 58 let, takže musím v první řadě myslet dopředu.

číst více
František Kukla, Praha Neověřený zákazník

Ptal jsem se po kamarádech, dokonce jsem byl v lékárně a hledal něco, co by můj problém vyřešilo. Jenže v lékárně bylo všechno tak strašně drahý, že jsem do toho nešel.

číst více
Jiří Wildt, Hostivice Neověřený zákazník

Děda měl problémy s prostatou, takže jsem chtěl trochu změnit svůj osud a snažím se vyhnout téhle rodinné diagnóze. ProstaXin užívám už celkem 5 let a v podstatě proto, že chci problémům předcházet, a ne je řešit.

číst více
Jaroslav Dvořák, Nýrsko Neověřený zákazník

Produkty od společnosti NaturaMed odebírám už od roku 2009. Začínal jsme s OmegaMarine Forte +, které jsem pořád věrný, k ní jsem potom přidal i ProstaXin.

číst více
Vlastimil Málek, Plzeň Neověřený zákazník

Je mi už 70 a myslím, že v tomto věku bychom my muži měli brát zřetel na naše mužské zdraví. To byl právě důvod, proč jsem se rozhodl, že začnu brát doplněk stravy na prostatu.

číst více
Jaroslav Lukáš, Příbram Neověřený zákazník

To, že mohu v noci spát už celou noc bez probuzení, je pro mne opravdu vysvobozením. Jsem si jistý, že za to vděčím právě ProstaXinu a s jeho užíváním budu pokračovat i nadále.

číst více
Vlastimil Šedina, Český Krumlov Ověřený zákazník

Je mi přes sedmdesát let, takže se člověk musí zajímat o své zdraví. Proto jsem začal již před dvěma lety užívat Prostaxin.

číst více
* platíte pouze za poštovné a balné za 49 Kč
Prostaxin

O ProstaXinu

Muži často nemluví o svých problémech s prostatou. Nemluví o tom, že při močení mají slabý proud moči, který přechází až do nepříjemného odkapávání. Nemluví o tom, že musí často měnit spodní prádlo a v noci opakovaně navštěvovat toaletu, protože jejich močový měchýř není nikdy úplně prázdný. Mnoho mužů považuje tyto problémy za obtěžující a nerado o nich mluví. Faktem ale je, že se většina mužů se s těmito problémy dříve nebo později setká.

Co je ProstaXin

ProstaXin je potravinový doplněk, který obsahuje novou jedinečnou kombinaci aktivních přírodních složek. Aktivní složky jako lykopen a Saw Palmetto jsou dobře zdokumentované a po celém světě si je vybraly miliony mužů. Směs Saw Palmetto je již mnoho let bestsellerem a látkou číslo jedna pro muže. Přírodní složky Zinek a Selen také přispívají k normální hladině mužského pohlavního hormonu v krvi a mají tak blahodárný účinek na mužskou plodnost a imunitní systém.

Alternativa, kterou byste měli vyzkoušet.

Urologické problémy neberte na lehkou váhu. Všichni muži, jak mladší, tak starší by měli pravidelně docházet na urologické kontroly tak, jako to dělají u gynekologa ženy. Pokud se poruchy prostaty neléčí, s věkem se vždy zhoršují. Jednoduché vyšetření může kromě toho odhalit, zda Vaše obtíže nejsou závažnějšího charakteru.

* platíte pouze za poštovné a balné za 49 Kč
Serenoa plazivá

Serenoa plazivá: Poklad který znali již dávní indiáni

Dáváte přednost síle bylinek, když vás trápí nějaké zdravotní potíže? Existuje i rostlina, která podporuje mužské zdraví a má spolehlivé účinky. Je to Saw palmetto, neboli Serenoa plazivá.

číst více

Když se ozývá prostata

Prostata je velká jako vlašský ořech a nachází se mezi močovým měchýřem a pánevním dnem. Ve žláze se vytváří sekret, který je hlavní složkou semene, a je důležitý pro životnost a pohyblivost spermií. S přibývajícím věkem je celkem běžné, že se muži setkávají s problémy s prostatou a většina mužů se dříve nebo později potýká se slabým proudem moči nebo častěji navštěvuje toaletu.

Nejčastější příznaky zvětšené prostaty jsou:
 • obtíže s močením
 • slabý a pomalý proud moči
 • pocit neúplného vyprázdnění měchýře
 • nechtěný únik moči

Příznaky zvětšené prostaty mají negativní vliv na tělesnou i duševní pohodu. Nepodceňujte urologické problémy a začněte s péčí o Vaši prostatu co nejdříve.

ProstaXin je přírodním doplňkem, který byl vyvinut pro udržení zdravé prostaty.

Aktivní složky ProstaXinu® a jejich účinek

 • saw palmetto

  Saw Palmetto

  Extrakt z bobulí rostliny serenoa plazivá (serenoa repens) se po dlouhou dobu používal v tradiční americké lidové medicíně. Účinky na prostatu jsou potvrzovány i současnými lékařskými studiemi. Za hlavní účinné složky této rostliny jsou považovány takzvané mastné kyseliny a fytosteroly. Mezi další pozitivní účinky Saw Palmetta patří podpora normální funkce močové soustavy a také reprodukčního systému.

 • zinek

  Zinek

  Buňky v prostatě mají nejvyšší obsah zinku v těle. Zinek se také často nazývá minerálem mužů, protože má pozitivní vliv na zdraví prostaty a tvorbu semene. Zinek je stejně tak důležitý pro imunitní systém. Také přispívá k udržení normální hladiny mužského pohlavního hormonu mužského pohlavního hormonu v krvi a má blahodárný účinek na mužskou plodnost. V neposlední řadě přispívá také ke zdraví vlasů a nehtů.

 • lykopen

  Lykopen

  Lykopen patří mezi látky důležité pro naše zdraví. Lidské tělo si lykopen bohužel nedokáže vyrobit samo a musíme je pravidelně doplňovat stravou. Tento světle červený karotenoid se přirozeně nachází v rajčatech a v dalším červeném ovoci a zelenině jako je mrkev, červený meloun a papája. Abyste Vašemu tělu dodali stejné množství lykopenu, kterou obsahuje ProstaXin, museli byste denně zkonzumovat 3 středně velká a zcela dozrálá rajčata.

 • selen

  Selen

  Selen je pro naše tělo důležitý, protože přispívá k normální funkci imunitního systému a také k normální spermatogenezi, což je tvorba mužských pohlavních buněk neboli spermií. Další pozitivem selenu je skutečnost, že přispívá k udržení normální hladiny mužského pohlavního hormonu v krvi.

* platíte pouze za poštovné a balné za 49 Kč
Již více než 2.500.000 zákazníků vyzkoušelo naše produkty
Prostata

Jaké má prostata funkce? Malý úvod do anatomie mužského těla

Abychom dobře pochopili, jak to v našem těle chodí, je dobré vědět, jaký orgán se kde nachází. V tomto článku se zaměříme na mužské zdraví. Dozvíte se, jaké má prostata funkce, kde leží, a k čemu vlastně slouží.

číst více

Známý český moderátor Alexander Hemala představuje ProstaXin

Udělejte si rychlý test odhalující stav vaší prostaty!

Tento krátký test s jednoduchými otázkami Vás v rychlosti seznámí a především Vás provede základní problematikou, jež souvisí s odhalením problémů spojených s příznaky zhoršující se kvality prostaty. V žádném případě není náhradou ani ekvivalentem lékařského vyšetření, ale spíše pomocníkem k základní orientaci, jež Vám naznačí, jak jste na tom aktuálně s prostatou právě Vy.

Otázka {{$index+1}} / {{questions.length}}

* platíte pouze poštovné a balné 49 Kč

GMP

Vyrobeno dle metod
dobré výrobní praxe

Norsko

Vysoká kvalita
Vyrobeno v Norsku

Rakovina věc veřejná

Podporujeme nadaci
pro výzkum rakoviny

Ověřeno zákazníky

NaturaMed
Více než 2.500.000 zákazníků

Složení ProstaXin®

Složení 1 kapsle:
 • serenoa plazivá extrakt z plodů (Saw Palmetto - Serenoa serrulata) 160 mg, plnidla: mikrokrystalická celulóza, fosforečnan vápenatý
 • extrakt z plodů rajčat 13,3 mg (obsah lykopenu 2 mg)
 • zinek (citrát zinečnatý) 12,5 mg (tj. 125 % RHP*), protispékavé látky: stearát hořečnatý, oxid křemičitý
 • selen (seleničitan sodný) 50 µg (91 % RHP)
Obal kapsle:
želatina, barviva: indigotin, oxid titaničitý.
*RHP : referenční hodnota příjmu.
Doporučené dávkování: 1 kapsle denně.
Upozornění:
 • Není určeno dětem a mládeži. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.
 • Nevhodné pro ženy obecně. Nevhodné při onemocnění jater.
 • Ukládejte mimo dosah dětí.
 • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
 • Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
 • Neužívejte tento výrobek, pokud trpíte alergií na jakoukoli jeho složku.
 • Vyrobeno podle farmaceutického standardu GMP (správná výrobní praxe).
 • Výrobce: Pharmatech AS, Norsko pro NaturaMed Pharmaceuticals s. r. o.
* platíte pouze za poštovné a balné za 49 Kč
+
©2023 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

Odesílá se

Vyzkoušejte Prostaxin® ZDARMA*

*platíte pouze poštovné a balné 49 Kč

Načítám formulář

Vyzkoušel jsem ProstaXin a jsem s ním velmi spokojený.

Vyzkoušel jsem ProstaXin a jsem s ním velmi spokojený.

Miroslav Achberger, Bratislava

O prostatu je potřeba se starat

O prostatu je potřeba se starat

Miroslav Žiška, Frýdek-Místek

Na produkty NaturaMed nedám dopustit

Na produkty NaturaMed nedám dopustit

Luboš Hrůza

Od té doby, co užívám ProstaXin, už nevstávám v noci!

Od té doby, co užívám ProstaXin, už nevstávám v noci!

Ivan Shymonyuk, Hostivice

Rozhodl jsem se tak prostě jen pro sichr

Rozhodl jsem se tak prostě jen pro sichr

Jiří Kuneš, Čistá

Všechno to začalo tím, že jsem musel pravidelně chodit v noci na toaletu

Všechno to začalo tím, že jsem musel pravidelně chodit v noci na toaletu

František Kukla, Praha

Užívám si života bez omezení

Užívám si života bez omezení

Jiří Wildt, Hostivice

S NaturaMedem jsem od počátku

S NaturaMedem jsem od počátku

Jaroslav Dvořák, Nýrsko

Prostaxinu jsem věrný už léta

Prostaxinu jsem věrný už léta

Vlastimil Málek, Plzeň

S ProstaXinem pátý rok

S ProstaXinem pátý rok

Jaroslav Lukáš, Příbram

Chtě nechtě se musím zajímat o své zdraví

Chtě nechtě se musím zajímat o své zdraví

Vlastimil Šedina, Český Krumlov