Blog

Co je to inkontinence a 8 příznaků, kvůli kterým navštívit lékaře

Inkontinence bývá nesprávně považována spíše za ženský problém a je dalším z témat, o kterém se nemluví nejen na veřejnosti, ale ani doma a u lékaře. Potíže s únikem moči mohou trápit i muže a znalost toho, co je to inkontinence a jak je možné ji zmírnit, je základem k návratu do života bez obav z trapné situace a bez nepohodlí.

Co je to prostata a proč se zvětšuje

Komplikace se zvětšenou prostatou pozná v životě většina mužů, přesto je toto téma pro mnohé stále tabu. Snad proto, že zvětšená prostata o sobě dá nejčastěji vědět změnami močení včetně inkontinence. Dostatečná znalost toho, co je to prostata, jak funguje a jaké aktivity jsou při nepříjemných příznacích vhodné, a naopak nevhodné, přitom dokážou zlepšit kvalitu života mužů.

Lykopen v rajčatech: odpověď na to, proč je jíst

Češi rajčata prostě milují. Ročně jich sníme průměrně přes 12 kilogramů, a to nejen těch kupovaných. Pěstujeme je na zahrádkách i balkonech a jejich sazeničky jsou na jaře předmětem směnného obchodu. Ať už rajčata patří do zeleniny, nebo do ovoce (v tomto bodě nemůžete udělat chybu), jedno je jisté. Jsou plné vitaminů a dalších zdraví prospěšných látek a na našem stole by neměly chybět. Přečtěte si, proč se zaměřit hlavně na lykopen v rajčatech.

1 / 7 Starší >
©2024 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

Odesílá se

Vyzkoušejte Prostaxin® ZDARMA*

*platíte pouze poštovné a balné 49 Kč

Načítám formulář

Od té doby, co užívám ProstaXin, už nevstávám v noci!

Od té doby, co užívám ProstaXin, už nevstávám v noci!

Ivan Shymonyuk, Hostivice

Užívám si života bez omezení

Užívám si života bez omezení

Jiří Wildt, Hostivice

Rozhodl jsem se tak prostě jen pro sichr

Rozhodl jsem se tak prostě jen pro sichr

Jiří Kuneš, Čistá