• Zdravá prostata
 • Norská kvalita
 • Přírodní složení
Prostaxin roční balení s dárkem
ProstaXin složení

Pro ničím nerušený spánek a zdravou prostatu

Zdokumentovaný efekt - začněte ještě dnes!

Speciální nabídka - 50 % sleva na roční balení s věrnostním programem

Prostaxin roční balení s dárkem
Více než 2 500 000 zákazníků
 • 50% sleva na roční balení s věrnostním programem
 • Doprava
  ZDARMA
 • Pouze
  249 Kč měsíčně
 • Elegantní pánské hodinky
  jako DÁREK ZDARMA
GMP

Vyrobeno dle metod
dobré výrobní praxe

Norsko

Vysoká kvalita
Vyrobeno v Norsku

Rakovina věc veřejná

Podporujeme nadaci
pro výzkum rakoviny

Ověřeno zákazníky

NaturaMed
Více než 2.500.000 zákazníků

Pro ničím nerušený spánek
Prostaxin

O ProstaXinu

Muži často nemluví o svých problémech s prostatou. Nemluví o tom, že při močení mají slabý proud moči, který přechází až do nepříjemného odkapávání. Nemluví o tom, že musí často měnit spodní prádlo a v noci opakovaně navštěvovat toaletu, protože jejich močový měchýř není nikdy úplně prázdný. Mnoho mužů považuje tyto problémy za obtěžující a nerado o nich mluví. Faktem ale je, že se většina mužů se s těmito problémy dříve nebo později setká.

Co je ProstaXin

ProstaXin je potravinový doplněk, který obsahuje novou jedinečnou kombinaci aktivních přírodních složek. Aktivní složky jako lykopen a Saw Palmetto jsou dobře zdokumentované a po celém světě si je vybraly miliony mužů. Směs Saw Palmetto je již mnoho let bestsellerem a látkou číslo jedna pro muže. Přírodní složky Zinek a Selen také přispívají k normální hladině mužského pohlavního hormonu v krvi a mají tak blahodárný účinek na mužskou plodnost a imunitní systém.

Alternativa, kterou byste měli vyzkoušet.

Urologické problémy neberte na lehkou váhu. Všichni muži, jak mladší, tak starší by měli pravidelně docházet na urologické kontroly tak, jako to dělají u gynekologa ženy. Pokud se poruchy prostaty neléčí, s věkem se vždy zhoršují. Jednoduché vyšetření může kromě toho odhalit, zda Vaše obtíže nejsou závažnějšího charakteru.

Vyrobeno v Norsku na přírodní bázi

Když se ozývá prostata

Prostata je velká jako vlašský ořech a nachází se mezi močovým měchýřem a pánevním dnem. Ve žláze se vytváří sekret, který je hlavní složkou semene, a je důležitý pro životnost a pohyblivost spermií. S přibývajícím věkem je celkem běžné, že se muži setkávají s problémy s prostatou a většina mužů se dříve nebo později potýká se slabým proudem moči nebo častěji navštěvuje toaletu.

Nejčastější příznaky zvětšené prostaty jsou:
 • obtíže s močením
 • slabý a pomalý proud moči
 • pocit neúplného vyprázdnění měchýře
 • nechtěný únik moči

Příznaky zvětšené prostaty mají negativní vliv na tělesnou i duševní pohodu. Nepodceňujte urologické problémy a začněte s péčí o Vaši prostatu co nejdříve.

ProstaXin je přírodním doplňkem, který byl vyvinut pro udržení zdravé prostaty.

Aktivní složky ProstaXinu® a jejich účinek

 • saw palmetto

  Saw Palmetto

  Extrakt z bobulí rostliny serenoa plazivá (serenoa repens) se po dlouhou dobu používal v tradiční americké lidové medicíně. Účinky na prostatu jsou potvrzovány i současnými lékařskými studiemi. Za hlavní účinné složky této rostliny jsou považovány takzvané mastné kyseliny a fytosteroly. Mezi další pozitivní účinky Saw Palmetta patří podpora normální funkce močové soustavy a také reprodukčního systému.

 • zinek

  Zinek

  Buňky v prostatě mají nejvyšší obsah zinku v těle. Zinek se také často nazývá minerálem mužů, protože má pozitivní vliv na zdraví prostaty a tvorbu semene. Zinek je stejně tak důležitý pro imunitní systém. Také přispívá k udržení normální hladiny mužského pohlavního hormonu mužského pohlavního hormonu v krvi a má blahodárný účinek na mužskou plodnost. V neposlední řadě přispívá také ke zdraví vlasů a nehtů.

 • lykopen

  Lykopen

  Lykopen patří mezi látky důležité pro naše zdraví. Lidské tělo si lykopen bohužel nedokáže vyrobit samo a musíme je pravidelně doplňovat stravou. Tento světle červený karotenoid se přirozeně nachází v rajčatech a v dalším červeném ovoci a zelenině jako je mrkev, červený meloun a papája. Abyste Vašemu tělu dodali stejné množství lykopenu, kterou obsahuje ProstaXin, museli byste denně zkonzumovat 3 středně velká a zcela dozrálá rajčata.

 • selen

  Selen

  Selen je pro naše tělo důležitý, protože přispívá k normální funkci imunitního systému a také k normální spermatogenezi, což je tvorba mužských pohlavních buněk neboli spermií. Další pozitivem selenu je skutečnost, že přispívá k udržení normální hladiny mužského pohlavního hormonu v krvi.

Hodinky s moderním designem VÁŠ DÁREK ZDARMA

Jako exkluzivní nabídku jsme pro Vás přichystali Originální hodinky WALKER & SCOTT k ročnímu balení ProstaXin zcela ZDARMA.

 • Odolný materiál z pravé oceli
 • Ukazatel data
 • Barevné provedení v královské modré s červenými detaily
 • Moderní vzhled s chronografy
 • Nastavitelný pásek

Nasaďte si tyto hodinky s elegantním vzhledem! Svým moderním a trendy designem upoutají pozornost během každodenního nošení i při výjimečných událostech. V barevné kombinaci královské modré s červenými detaily a elegantně vyvedenými chronografy jsou tyto hodinky nezbytností, kterou musíte mít.

Již více než 2.500.000 zákazníků vyzkoušelo naše produkty

Jaké jsou zkušenosti s ProstaXinem

Proč si vybrat roční balení s věrnostním programem?

Stanete se zákazníkem našeho věrnostního programu a získáte nárok na výhodnější cenu oproti jednorázovému balení.
U ročního předplatného s věrnostním programem máte poštovné zcela zdarma, získáte zařazení do losování o poukázky Kaufland v hodnotě 1000 Kč, 2x ročně můžete vyhrát zájezd pro 2 osoby, můžete soutěžit o VIP vstupenky do O2 arény a mnoho dalšího! Po roce obdržíte další zásobu produktu na dalších 12 měsíců za stejně výhodných podmínek, jaké máte teď.
Věrnostní program můžete kdykoliv bezplatně ukončit.
©2023 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

Odesílá se

Roční balení Prostaxin®
s věrnostním programem a dárek ZDARMA

Jen za 249 kč měsíčně

Načítám formulář

Vyzkoušel jsem ProstaXin a jsem s ním velmi spokojený.

Vyzkoušel jsem ProstaXin a jsem s ním velmi spokojený.

Miroslav Achberger, Bratislava

O prostatu je potřeba se starat

O prostatu je potřeba se starat

Miroslav Žiška, Frýdek-Místek

Na produkty NaturaMed nedám dopustit

Na produkty NaturaMed nedám dopustit

Luboš Hrůza