Jaké bylinky na prostatu jsou opravdu účinné?

Mnoho mužů se snaží pečovat o svou prostatu pomocí bylinek. V tomto článku se dozvíte, jaké bylinky na prostatu nejlépe pomáhají a v jaké formě je užívat

Jaké bylinky na prostatu jsou opravdu účinné?

Čaj, tinktura, nebo prášek?

Pokud si přinesete bylinky z procházky přírodou, je nejjednodušší připravit si čaj. Takový výluh z bylinek je ale zapotřebí popíjet pravidelně a dlouhodoběji – jinak jejich účinky na prostatu příliš nepocítíte. Hodně se doporučuje např. kopřivový čaj, který pročistí celé močové cesty a díky dostupnosti kopřiv je možné popíjet jej často.

Tinktury jsou výtažky z bylin v lihu. Užívají se po kapkách. Mají tu výhodu, že lze kombinovat více druhů bylinek – jen člověk musí vědět, jaké bylinky na prostatu se mohou navzájem kombinovat. Tinktury proto vybírejte od ověřených výrobců.

Bylinky na prostatu ve formě sušeného prášku z rozemletých rostlin mají dlouhodobý účinek. Prášek je v rozpustné kapsli, takže se snadno polyká. Obvykle má mnohem vyšší koncentraci účinných látek, než třeba čaj. 

Jaké bylinky na prostatu si vybrat? Nebojte se exotiky

Mnoho bylin na močové cesty roste na našich zahrádkách – kopřiva, lichořeřišnice nebo přeslička. Na prostatu jako takovou existují mnohem lepší. Rozhodně byste měli vyzkoušet serenou plazivou. Je to palma, která má pozitivní vliv proti zbytnění prostaty a také podporuje zdraví celých močových cest.

Serenoa plazivá má i svůj další název saw palmetto a je dostupná v kapslích.

Zajímavé účinky mají rajčata

Přesněji řečeno lykopen: barvivo, které dává rajčatům jejich odstín. Vyskytuje se i v jiné červené zelenině, ale lidské tělo si ho nevyrábí. Lykopen skvěle působí na zdraví prostaty a navíc dobře chutná. Pokud nevíte, jaké bylinky na prostatu si vybrat, začněte nejprve u rajčat a postupně si dopřejte i další přírodní výtažky z rostlin. Ideálně formou kvalitních doplňků stravy.

ProstaXin balení

ProstaXin

Pro ničím nerušený spánek a zdravou prostatu

* platíte pouze poštovné a balné 49 Kč


Vaše komentáře

Vložte svůj komentář:

  • {{ myComment.createdAt }}

    {{ myComment.name }}:

    {{ myComment.text }}

  • {{ comment.createdAt }}

    {{ comment.name }}:

    {{comment.text}}

Vložte svůj komentář:

©2022 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

Odesílá se

Vyzkoušejte Prostaxin® ZDARMA*

*platíte pouze poštovné a balné 49 Kč

Načítám formulář

Chtě nechtě se musím zajímat o své zdraví

Chtě nechtě se musím zajímat o své zdraví

Vlastimil Šedina, Český Krumlov

Prostaxinu jsem věrný už léta

Prostaxinu jsem věrný už léta

Vlastimil Málek, Plzeň

Užívám si života bez omezení

Užívám si života bez omezení

Jiří Wildt, Hostivice